Product and Food Reviewer/Showcaser
Save


Making capitalism work for me through 1 product/service/food review video at a time:) I love buying things though don't think otherwise.
Packages
All
Instagram
TikTok
UGC
YouTube
1 Instagram Story
$50
1 Instagram Reel
$200
1 Instagram Photo Feed Post
$200
1 TikTok Story
$500
1 TikTok Live
$1,000
1 TikTok Video (1 Minute)
$3,500
1 UGC Product Photo
$150
1 YouTube Short
$500
1 YouTube Video
$3,000
1 YouTube Livestream
$10,000
Analytics
Create a free account to unlock analytics for 250,000+ creators
1.5M
Followers
250k
Average Views
5.0%
Engagement
Audience Location
Audience Age
Audience Gender
Create a free account to unlock reviews for 250,000+ creators
5 Reviews ·
4.9

Brand
December 2023
Brand left a 5 star review. Sign up now to unlock real reviews for over 250,000 across the globe.

Brand
December 2023
Brand left a 5 star review. Sign up now to unlock real reviews for over 250,000 across the globe.
FAQ
What brands have you worked with?
Lifetime TV and College Board
Who is your audience?
My audience is anyone who has ever bought something in their life. If were going to get specific based off analytics then 18-34 make up the majority of my audience.
$50
Can't find what you need?
Send a Custom Offer
$50
Can't find what you need?
Send a Custom Offer